Piedmont >
Lu (Piedmont)
Lu (Piedmont) otelleri ve daireleri, Lu (Piedmont)'deki tüm konaklama tesisleri
Domus Amica Bed & Breakfast
Via Marconi 101, Lu (Piedmont), İtalya
Domus Amica Bed & Breakfast Lu, Gerbido della Torre Civica'a yakınlıktaki konforlu 4 yıldızlı bir tesistir. Tesis genelinde WiFi mevcut ve tesis içinde ücretsiz özel otopark da sağlanmaktadır.
Il Cortile Di Greta Bed & Breakfast
Frazione Trisogli N5 Lu Cuccaro Monferrato, Lu (Piedmont), İtalya
Odalarda hızlı internet özelliği sunan Il Cortile Di Greta Bed & Breakfast Lu, Gerbido della Torre Civica'a 2 km uzaklıkta konaklama olanağı sunmaktadır. Il Cortile Di Greta Bed & Breakfast, Basilica…
Relais Palazzo Paleologi Sec.Xiv Otel
Via Antico Monastero, Lu (Piedmont), İtalya
Relais Palazzo Paleologi Sec.Xiv Otel, Gerbido della Torre Civica çevresinde olup Lu şehrinde zarif bir konaklama fırsatını sunar. Otel ayrıca ortak alanlarda Wi-Fi'nin yanı sıra alışveriş bölgesi…
Lu (Piedmont)'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
Il Ristoro Bed & Breakfast
Via Marconi 125, Lu (Piedmont), İtalya
Il Ristoro Bed & Breakfast Lu, güneşlenme terası, golf kursları gibi olanakları sunup Museo d'arte sacra San Giacomo yakınında bulunmaktadır. Ortak alanlarda WiFi mevcut ve tesis içinde ücretsiz özel…
La Maison De Coraline
41 Via Roma, Lu (Piedmont), İtalya
Lu şehrinde Torre di Lu'den 450 metre uzaklıkta bulunan La Maison De Coraline, misafirlerine solaryumdan, ortak dinlenme salonunu sunar. Daire 250 m²lik olup 3 yatak odası, 3 banyo ve ufak mutfağa…