Piedmont >
Borgata Sestriere
Borgata Sestriere otelleri ve daireleri, Borgata Sestriere'deki tüm konaklama tesisleri
Borgata Sestriere'deki önerilen oteller
Daha fazla göster + Daha az -
- Dolce Dimora 6 Posti Letto A 200M Piste Borgata Sestriere Ideale Famiglie
- Carlotta&Paola Daire
- House La Motta Daire
- Borgata 2000 Daire
- Hostdomus - Casa Borgata Daire
- Moose House - Vicino Alle Piste Da Sci
- Hostdomus - Oslo Suite
- Luxury Place House Stella Alpina
- Appartamento Bianco
- Hostdomus-Slalom Suite
Facing The Sestriere Ski Slopes
Via Del Colle, 36, Borgata Sestriere, İtalya
Fraiteve'a 3 km mesafede yer alan Facing The Sestriere Ski Slopes, tesis genelinde Wi-Fi'ye sahip konaklama imkanı sunmaktadır. Sestriere Colle yakınında bulunan bu tesiste 4 kişi için 1 yatak odası,…
Mükemmel
(8 yorum)
Ski House Marmotta
42 Via Del Colle, Borgata Sestriere, İtalya
31 metrekarelik Ski House Marmotta Borgata Sestriere, 4 kişi için 1 yatak odasını sunar. Bu daire Via Lattea'a 2 km ve Col Basset'a 2,1 km uzaklıktadır.
Mükemmel
(7 yorum)