Πιεμόντε >
Nizza Monferrato
Nizza Monferrato ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε Nizza Monferrato
Ξενοδοχεία 4 αστέρων σε Nizza Monferrato
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Al Tirabuson Country House
Strada Baglio Fontanile 37, Nizza Monferrato, Ιταλία
Το κομψό ξενοδοχείο Al Tirabuson Country House Nizza Monferrato 4 αστέρων βρίσκεται κοντά σε σταθμός τρένων και προσφέρει στους πελάτες βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία.
Allegro Holiday
Strada Baglio 66, Nizza Monferrato, Ιταλία
Το κομψό ξενοδοχείο Allegro Holiday Nizza Monferrato διαθέτει βεράντα στον ήλιο, ηλιόλουστη βεράντα και κοινόχρηστο lounge, ενώ Distillerie Berta είναι σε απόσταση περίπου 2 χλμ. Το bed and breakfast…
Ξενοδοχεία 3 αστέρων σε Nizza Monferrato
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
Villa Bella Piemonte
Strada Piazzaro 18, Nizza Monferrato, Ιταλία
Το κομψό ξενοδοχείο Villa Bella Piemonte Nizza Monferrato 3 αστέρων προσφέρει 8 δωμάτια και πισίνα με ηλιόλουστη βεράντα.
Villa Curte Nicia
Strada Vecchia D'Asti 96, Nizza Monferrato, Ιταλία
Το ξενοδοχείο Villa Curte Nicia Nizza Monferrato 3 αστέρων απέχει περίπου 4 χλμ. από έναν φυσικό παράδεισο, όπως Orme su la court, και διαθέτει αποθήκευση αποσκευών. Αυτός ο ξενώνας διαθέτει Wi-Fi σε…
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε Nizza Monferrato
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
- I Silos - Tenuta La Romana
- Casa Villetta "La Colomba" Nizza Monferrato
- Historic Residence In Nizza Monferrato - Free Wifi
- Ca' Sinoira Bed and Breakfast
- Green Apartment At The Rotonda With Garage
- Villa Gramolina Nizza
- Casa Cordara Apartment
- Casa Porta Lanero Di Francesco E Alessandro
- Belvedere Campanon
- Apart-Agriturismo "La Colomba" Nizza Monferrato
- Cascina Tra I Vigneti A Nizza Monferrato Βίλα
- La Canonica - Charming Self-Catering Apartments In Nizza Monferrato
- Casa Carlotta Διαμέρισμα
- Casa Vacanza Del Palio 2
- Cascina Dei Giacinti Villa
- La Piemontesina Bed and Breakfast
- Agriturismo Tenuta La Romana
- Villa Bricco 46
- Agriturismo Relais "Il Bricco"
- Casa Vacanza Del Palio 1
- Casa Crova Διαμέρισμα
- San Martino Holiday Apartments
- Casa Nella Via Maestra Διαμέρισμα
- White House Διαμέρισμα
- Sleep & Relax Διαμέρισμα
- Casa Vacanze I Boidi Apartment
- “Villa Francesco”
- Palazzo Centro - Alloggi Vacanze Apartment
- Nonnos Panorama Διαμέρισμα
- Casa Alice Διαμέρισμα
- Villa Margherita
- Casa Vacanza Del Palio 3
- Casa Piazza Del Campanon Διαμέρισμα
- Zed-House Διαμέρισμα
- Palazzo 1831 Διαμέρισμα
- Dream'S House Διαμέρισμα
- Studio 127
- Spazio82
- Villa Corleone
- Giardino Delle Fate Villa
- Primarosa Bed and Breakfast
- Appartamento Panoramico
- Tenuta Schiavon Barrero 12, Emma Villas
- Bronze Apartment In The Rotonda With Garage
- Casa Vacanze Le Coccinelle
- Glamhouse Διαμέρισμα
- Glamcenter Διαμέρισμα
- Maren Βίλα
- Appartamento Giulietta
Agriturismo Albarossa
Strada Bricco 49, Nizza Monferrato, Ιταλία
Η Agriturismo Albarossa Nizza Monferrato με 8 δωμάτια παρέχει εποχική εξωτερική πισίνα και επίσης προσφέρει στους δραστήριους επισκέπτες την ευκαιρία να κάνουν ορεινή ποδηλασία, πεζοπορία και ιππασία.
Il Casotto Tra I Vigneti Βίλα
Str. S. Nicolao, 80, Nizza Monferrato, Ιταλία
Located 16 minutes' walk from the Church of San Giovanni in Lanero, Il Casotto Tra I Vigneti Villa Nizza Monferrato gives access to various tourist sites in the vicinity.
Εξαιρετκό
(3 σχόλια)